Bóg ciągle działa – tym razem w Norwegii

Niedawno zostaliśmy zaproszeni na nieziemsko piękną, norweską wyspę Askøy obok Bergen, by poprowadzić spotkanie nowo powstałej, domowej grupy biblijnej.

Niesamowita otwartość, niesamowita gościnność, niesamowici ludzie. Będziemy wspominać ten wyjazd do końca życia, a przyjaźnić się z nimi jeszcze dłużej 😉 Ale do rzeczy. Bóg działał w Norwegii w niezwykły sposób. Przed spotkaniem pokazał nam, że pojawi się ktoś z problemami ze słuchem i hemoroidami. Grupa nie była duża bo liczyła sześć osób. Jednak okazało się szybko, że wśród tej małej grupki była jedna pani, która miała problemy ze słuchem – była osobą niedosłyszącą. Do hemoroidów nikt nie przyznał 😉 ale po 2 tygodniach jeden z uczestników udał się do lekarza i badania wskazały na poważny problem ze wspomnianą dolegliwością.

Modliliśmy się również o problemy związane z plecami męża pani, która niedosłyszała. Szybko zobaczyliśmy poprawę, jednak dopiero po kilku dniach testowania w pracy i w domu okazało się, że ból całkiem zniknął. Co więcej, to była dolegliwość kręgosłupa towarzysząca mu od kilkudziesięciu lat i nie pozwalająca np. na siedzenie w samolocie dłużej niż dwie godziny.

Bóg jest dobry i wierny i idzie z nami w znakach i cudach podczas głoszenia Ewangelii i w naszym codziennym życiu. To jest nasz Ojciec, który chce być z nami przez cały czas. Chwała Bogu!

autor: Karol Zalewski
No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *